do kasy suma: 0,00 zł
O firmie

Galeria Alkoholi to pod wieloma względami wyjątkowy sklep internetowy, w którym odnajdzie się każdy koneser mocnych trunków, ale nie tylko.

Na naszych wirtualnych półkach można znaleźć szeroką gamę alkoholi: wódki, wino, whisky, likiery, giny, brandy, koniaki czy śliwowice. Nie zapomnieliśmy też o miłośnikach bardziej “egzotycznych” napojów procentowych, oferując mniej popularne na rodzimym rynku: absynt, calvados, tequilla czy wermut.

Otwierając Galerię Alkoholi zależało nam na wprowadzeniu do Polski trunków gatunkowych, których szeroka gama smaków poszerzy horyzonty koneserów mocniejszych procentów. Wpisuje się to również w naszą misję edukowania konsumentów w zakresie whisky single malt, ciekawych win czy szerzej nieznanych w naszej społeczności alkoholi.
Nasz sklep każdego dnia dostarcza klientom rozmaite trunki, uświetniając tym samym imprezy, spotkania czy wieczory przy dobrym filmie. Dostępne w ofercie alkohole z wyższej półki cenowej to także okazja na niepowtarzalny prezent dla bliskich i znajomych.

Jesteśmy również obecni na różnych targach i pokazach związanych z prezentacją alkoholi. Gościliśmy m.in. na Rum Love Festiwal w PIK Wrocław oraz Poznań Whisky Show.
Za naszą wyjątkowością stoją nie tylko butelki wypełnione wykwintnym trunkiem, ale również pracownicy. Stałe podnoszenie wiedzy i kompetencji dzięki uczestnictwu w szkoleniach indywidualnych m.in dla Diageo, Brown Forman, M&P, Winiarzy (Vininova, Mille Sapori, TiM, Marani, itp.), pozwala nam dobrać alkohol w sam raz pod Twoje upodobania.

Aktualnie kadra Galerii Alkoholi liczy sobie 40 pracowników. Firmą dyryguje Leszek Bąk - z branżą związany od ponad dekady. Codziennie zaraża swych współpracowników pasją do coraz to nowych podróży alkoholowych, przedstawiając trunki z całego świata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium